این آموزشگاه با تنوع مطالب آموزشی و همچنین باداشتن فروشگاه آنلاین محصولات مرتبط از کامل ترین و بروزترین وبسایت های آموزشی در ایران می باشد که برطرف کننده نیاز آموزشی کلیه هنرجویان عزیز میباشد. ضمناً این آموزشگاه با صدور گواهینامه های معتبر برای کاربران و هنر جویان این اطمینان را به آنان می دهد که دوره های پشت سر گذاشته شده از اعتبار و کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

دوره های آموزشی خریداری شده تا هر زمان که اکانت کاربر وجود داشته باشد، معتبر است و به صورت همیشگی در اختیار کاربر قرار دارد.

دوره های برگزار شده در این آموزشگاه همه دارای مدرک معتبر از سمت آموزشگاه می باشد. چنانچه هنرجو قصد دریافت مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور را هم داشته باشد بدون نیاز به گذراندن هیچ گونه دوره یا هزینه اضافی، هنرجو با معرفی به سازمان فنی و حرفه ای کشور می تواند از مدرک رسمی این سازمان نیز برخوردار شود.

برای تهیه ابزار، لوازم آموزشی، کتب و دیگر محصولات مورد نیازتان به هیچ عنوان نگران نباشید. آموزشگاه ****** با ایجاد فروشگاهی آنلاین و تخصصی در ارتباط با لوازم مرتبط با دوره های آموزشی و دیگر ملزومات و محصولات این نگرانی را مرتفع نموده است.

جهت ورود به فروشگاه آنلاین کلیک کنید

شما میتوانید با پشت سر گذاشتن امتحانات دوره هایی که قبلاً در هرکجا پشت سر گذاشته اید مدرک معتبر آن دوره را دریافت نمائید.

برای استفاده از سامانه آموزشی ****** به هیچ گونه دستگاه یا نرم افزار خاصی نیاز ندارید و جهت استفاده از آموزش ها فقط به اینترنت و مرورگر تلفن همراه و یا رایانه نیاز دارید.